קידום אתרים לעסקים קטנים

עסק קטן? תוצאות גדולות!

אל תישאר מאחור...

התקשר עכשיו - 072-3386979
או השאר פרטים:

קידום אורגני ופתרונות שיווק לעסקים קטנים

בעל עסק קטן? מתקשה למצוא תקציב ענק להשקעה בקידום האורגני בגוגל לעסק שלך? מחפש פתרון מושלם ומותאם אישית לקידום אתר העסק?

קידום אתרים לעסקים קטנים הכרחי מאד. בישראל של אלפי בעלי עסקים קטנים כאלה שאינם מודעים כלל לכך שבהשקעה נבונה יש להם פוטנציאל חשיפה אדיר בגוגל.

לא חבל?

לרוב בעלי העסקים הקטנים בישראל אין את הזמן והיכולת בכדי להשקיע בקידום האתר ובחשיפה האינטרנטית של העסק. כבעל עסק, אתה מבין את הכרחיות השיווק שלך. אתה השקעת בבניית אתר, אבל עכשיו הוא קבור איפשהו בדף 10 בלי שום חשיפה. אפילו לא לשם העסק שלך!

לא היית רוצה להנות קצת מתנועה אורגנית לאתר? או אפילו רק לתת קצת תחושה לגולשים שמחפשים אותך בגוגל שאתה "קיים"?

במיוחד בגלל שאני יודע כמה אתה נאבק כעסק קטן, בניתי עבורך מערך פתרונות מותאמים לעסקים קטנים שפשוט עובדים ועוזרים ללקוחות שלי לצמוח ולהתפתח בתוך עולם השיווק באינטרנט.

לא חשוב אם אתה מוזיקאי שמקדם את עצמו לחשיפה, מאפרת כלות, פיזיותרפיסט או מהנדס פרילנסר, אני יכול לעזור לעסק שלך להתקדם למחוזות חדשים.

משמעות תהליך קידום אתר לעסק קטן

בעידן האינטרנט הנוכחי, בו רוב הלקוחות מוצאים עסקים ופתרונות דרך חיפוש בגוגל, אי אפשר להישאר מאחור. אין די באתר תדמית בו מוצג העסק שלך עם המוצרים או השירותים שאתה מציע. האתר שלך הוא התחנה הראשונה של כל גולש בדרך להפיכה ללקוח. זו הזדמנות ראשונה לרושם ראשוני (שידוע שאין שניה לה). לכן האתר שלך חייב וצריך לתת ערך מוסף ומשמעותי לגולשים שלך בכדי לבנות איתם מערכת יחסים כלשהי לטווח הארוך ולטווח הקצר, כזו שבונה אמון עם הגולשים, גורמת להם להעמיק בתוכן האתר ולסמוך עליך כמי שראוי לתת להם את הפתרון.

חשיפה רחבה יותר וממוקדת

קידום אורגני בגוגל שם את האתר שלך בתוצאות החיפוש לביטויים עם תחרות נמוכה יחסית בטווח הקצר, ותחרות גבוהה יותר בטווח הארוך. ככל שעובר הזמן, כך המתחרים שלך צוברים יותר וותק, יותר קישורים נכנסים לאתר שלהם, יותר תוכן, ואתה נשרך מאחור.

כדי לשמור על קצב קבוע ולא ליצור פער עצום מהמתחרים שלך, עליך לדאוג שיתבצעו מספר פעולות קטנות בכל חודש שיש להן השפעה ענקית על קידום האתר שלך והחשיפה שלך.

אל דאגה. אתה לא לבד. אני אנחה אותך בדיוק מה איך לעשות את זה על הצד הטוב ביותר בכדי שהאתר שלך יתחיל לקבל חשיפה אורגנית! איזה תכנים לכתוב, על איזה ביטויים אפשרי להתחרות, איך להשיג קישורים נכנסים בקצב נכון מאתרים טובים ואיכותיים. לאט לאט תתחיל לראות תוצאות, שאחרי זמן מה יתחילו להתבטא בהכנסות.

שיפור חווית הגלישה באתר שלך

עסקים קטנים רבים עושים הכל בכדי לחסוך בעלויות. בין היתר, הם בונים אתר לבד. ברוב המקרים בוויקס (נכון??). מה שקורה אחרי שהאתר עולה לאוויר זה שחוץ מהם אף אחד לא יודע על קיומו. וגם אם כן, גולש מגיע לכמה שניות ויוצא החוצה.

בעלי אתרים מהסוג הזה יושבים בכל בוקר על גוגל אנליטיקס, רואים שם תנועה של שניים-שלושה גולשים ביום במקרה הטוב, שעוזבים את האתר אחרי 20 שניות לכל היותר.

זה קורה כי האתר לא בנוי נכון. יש כללים לבניית האתר הן מבחינת מנוע החיפוש והן מבחינת הגולש.

סימן ההיכר הראשון הוא יצירת סקרנות וחווית גלישה באתר. שאל את עצמך – אם אתה נוחת באתר שכל כולו מלא רק בטקסט או רק בתמונות, או אתר שבנוי רק מדף אחד, האם אתה מתכוון להמשיך ולהעמיק בתוכן?

יצירת הקשר התודעתי עם הלקוחות הפוטנציאליים שלך מתחילה עם עם אתר אטרקטיבי שגורם לגולשים להתפתות ללמוד עוד על העסק, להתעמק בתוכן שאתה מפרסם ומשם להגיע למוצר או השירות שאתה מציע.

לקוחות פוטנציאליים רואים בכך כפתרון כשאתה משדר להם אמינות. שימוש בתמונות ברמה גבוהה, קריאות לפעולה במקומות הרלוונטיים וביקורות של לקוחות שלך, מובילים גולשים לבחור במוצר או השירות שלך.

בכדי לעמוד במטרה הזו אני בודק את האתר שלך מהיסוד וביחד אתך לוקח את האתר לתהליך משמעותי של שדרוג, מיקוד והתאמה לצרכים של הגולשים ושל מנוע החיפוש.

להעניק ערך מוסף לגולשים בתוכן מעשיר

הגולשים של היום חייבים לחקור וללמוד לפני שהם מבצעים רכישה כלשהי. בין אם מדובר במוצר פשוט שנמכר באתר שלך או שירות כלשהו, עליך להעניק ידע חיוני והכרחי שמסביר ועוזר ללקוחות להבין את מהות המוצר או השירות.

באינטרנט אין לך אולם תצוגה או אפשרות לדבר באופן ישיר עם לקוחות פוטנציאליים שמחפשים אותך בגוגל. לכן לא משנה כמה טוב המוצר או השירות שלך, אם אנשים לא מבינים מה אתה מציע הם לא יגיעו למעמד רכישה או יצירת קשר.

חשוב להשקיע בתוכן אינפורמטיבי ואיכותי שיכול "לתפוס" את הלקוחות שלך בכל שלב במשפך הקניה, וליצור אצלם אמון במוצר או השירות שלך. אנחנו נבנה יחד דפי תוכן לאתר שלך. כאלה שגורמים לגולשים להתחבר אליך, לראות בך כמי שיכול להוות פתרון בכל שלב ובסופו של דבר ליצור קשר או לרכוש ממך את המוצר או השירות שלך. ואם כבר יש לך אתר, נעבור על כולו ונבדוק היטב מה אפשר לשפר.

שילוב מנצח בין פלטפורמות שונות להוזלת עלויות וחשיפה רחבה

כשהתקציב נמוך יש חשיבות רבה לאופן בו משקיעים את הכסף. השקעה נבונה יכולה להוביל לתוצאות מעולות. ישנם עסקים שצריכים חשיפה גדולה בתקופות ספציפיות במהלך השנה (כמו אתר למכירת מתנות שצריך חשיפה לקראת חגים). לשם כך אנחנו בונים יחד אסטרטגיה נכונה המבוססת על שילוב בין ההשקעה בתהליך הקידום האורגני עצמו לבין ערוץ הפרסום של גוגל (Google Ad) לחשיפה ממוקדת יותר ומניבה תוצאות.

עסק קטן + תקציב נמוך ≠ תוצאות חלשות!

ב-Beetle Ad, כגוף שיווקי, אני מודע לכוח שיש לשיווק בכל הקשור לצמיחה עסקית שלך. עם זאת, אני יודע שלא לכל עסק יש את היכולות הכלכליות לעמוד בתחילת הדרך עם הוצאות גבוהות על שיווק באינטרנט ועל קידום אתרים בגוגל בפרט.

לכן בניתי עבורך מסלולים שעוזרים לך להתנהל נכון, גם אם בתקציבים נמוכים בהתחלה, ולהתקדם בקצב הנכון והמדויק לעסק שלך. המטרה היא להגדיל את התנועה לאתר שלך דרך חשיפה איכותית וממוקדת לביטויים סופר רלוונטיים לתחום שלך, שבטווח תאפשר לך להגדיל הכנסות כך שבהמשך  הדרך תוכל להשקיע יותר בשיווק החודשי והשנתי שלך.

הידע והניסיון שצברתי במהלך הזמן מאפשר לי לבנות אתך תכנית מותאמת אישית לצרכי העסק שלך, לבחון יחד את מצבך הנוכחי ולבדוק איך ובמה אפשר להשתפר ואיזה חוזקות יש לך ביחס למתחרים שלך. אני אעזור לך ואוביל את התהליך בהנחיות מסודרות ובשיתוף פעולה מלא לתהליך שמביא תוצאות.

תוכל להיווכח איך לאורך הדרך האתר שלך משפר מיקומים וחשיפה, ובנוסף תוכל להבין איך להשקיע נכון ובצורה ממוקדת על בסיס שיווק עונתי או חגים או כל אירוע אחר שיש לו פוטנציאל שיווקי ומכירתי לעסק הספציפי שלך.

תכנית השיווק שלי יכולה להוביל את העסק שלך להצלחה בקצב המתאים לך ובתקציב האישי שלך. אני מזמין אותך לעבוד יחד ולצמוח יחד בדרך מושכלת ונבונה.

יותר תנועה לאתר שלך

רוצה יותר תנועה לאתר שלך?

תרשה לי לעזור לך עם זה.

לך יש חזון. תן לי להגשים לך אותו

סגירת תפריט